Якість велозамків

Як відомо, будь-який велозамок, при бажанні, можна відкрити або перекусити, це наглядно демонструє відео, де крадій зі стажем швидко розбирається з 8-ма видами велозамків, підмічаючи, що деяки замки низької якості. 

Як вийти з ситуації? Не забувайте, що велозамок може використовуватися, якщо ви залишаєте велосипед ненадовго, коли треба зайти в банк, магазин, або ж на парковці чи біля закладу, де охоронець тимчасово може наглянути за ним. Якщо ви залишете велосипед на вулиці на ніч, закривши його велозамком, то не факт, що побачите його на тому ж місці зранку! Тому, не залишайте велосипед без нагляду на довго, використовуйте велозамок як міру захисту для короткого  проміжку часу.

Якість велозамків

Матеріал виготовлення велозамка (трос, серцевина замку) є дуже важливим, не просто так є дешеві і дорогі замки! Деякі дешеві замки ламаються без спеціальних інструментів та кусачок, так як серцевини таких замків робляться з крихких металів. В дорожчих велозамках використовується гартована сталь, що є міцнішою та надійнішою, те саме стосується матеріалу виготовлення серцевини замка. 

Доволі ефективним є велозамок U-Lock, перекусити чи швидко зняти його без спеціальних інструментів неможливо.

Тому, якщо хочете знайти свій велосипед на тому ж місці, де тимчасово його залишили - використовуйте якісні велозамки, які ви можете завжди купити у нас в магазині!

Не економте на безпеці свого велосипеду!

 

←  Команда Ride Bike допоможе у виборі велосипеду! Циклокросовий велосипед Focus Mares 3.0  →
Залишити коментар

Поки немає коментарів.