Велосипеди Focus

 

FOCUS - це міжнародний бренд, який охоплює весь спектр спортивних і гоночних велосипедів. FOCUS розробляє велосипеди для спортсменів, відпочинку, молодих гонщиків, що подають надії та прагнуть показувати високі результати – всіх, хто прагне знайти високу якість за доступну ціну. Девіз FOCUS «від професіоналів для професіоналів», тому що FOCUS спонсорує та працює з атлетами, які розвивають передові проекти, та допомагають велосипедистам їхати швидше, ставати сильнішими та в результаті – підніматися на подіум переможців.

Велосипеди зроблені в Німеччині

FOCUS має глибоке німецьке коріння. Виробничі потужності та адміністративні офіси розташовані в місті Клоппенбург, що в Нижній Саксонії. Німецькі продукти мають всесвітню репутацію високої якості, виняткової інноваційності та вишуканості дизайну. FOCUS постійно реалізує нові і кращі методи виробництва і вкладає кошти в найкраще обладнання та найбільш кваліфіковану робочу силу. FOCUS використовує тільки найкращі компоненти, вважаючи це своїм зобов'язанням.

Партнери з якості

Велосипеди FOCUS продаються виключно через спеціалізовані роздрібні магазини та диллерів. Диллери FOCUS надають клієнтам гарантії, найкращу допомогу до, під час та після продажу велосипедів. Дилери є рівноправними партнерами - частиною родини в успіху FOCUS.

Бачення FOCUS

Завдяки постійним дослідженням і розробкам, FOCUS спрямований на досягнення технологічної переваги в усіх сегментах своєї продуктової лінії. FOCUS звертає увагу на бажання клієнта для досягнення максимального результату. Ім'я FOCUS означає єдність. Технології та дизайн FOCUS затьмарюють конкурентів.

Місія FOCUS

Забезпечувати досконалими, високопродуктивними велосипедами для райдерів всіх здібностей - як для змагань, відпочинку, так і для повсякденного життя.

Ви можете замовити велосипед Focus в нашому інтернет-магазині Ride Bike

←  Круїзери Акція Ride Bike With Light!  →
Залишити коментар

Поки немає коментарів.