Велосипеди Alpine Element

Пропонуємо Вам переклад тесту опису бренду велосипедів Alpine Element. Це старий швейцарський бренд, частин прав на який була викуплена російською компанією.  Від себе додамо - нас дуже приємно здивувала якість велосипедів, навіть найбюджетніші моделі зроблені гарно, рами та обвіс дуже достойні. Збирати навіть найпростішу модель можна в задоволення :) 

Елемент твого життя

Мабуть, всі велосипедисти трохи божевільні по своєму. І ми-не виключення. Наша місія – зробити велосипед по справжньому важливим елементом вашого життя.

Традиції і технології

Як ви думаєте, чи легко винайти велосипед в наші дні?

Безліч компаній намагаються здивувати споживача чимось особливим, конструюючи дуже дорогі велосипеди . Що ж це не погано . А ми на відміну від багатьох, намагаємось робити навіть самі прості велосипеди такими, які вам обов’язково сподобаються. Звичайно, що в нашій справі не обходиться без інженерів зі знанням сопромату і сучасних технологій.

Як робиться велосипед сьогодні

Проектування рами – це те, з чого починається велосипед, бо саме рама - найважливіша частина велосипеду. Звичайно, що приходиться аналізувати перетин і геометрію труб, (але що саме важливо) в самому кінці велосипед повинен вийти просто красивим і подобатись своєму господарю. Щоб не завантажувати вас довгими описами складного виробництва просто покажемо вам нашу схему створювання рами:

Ідея про властивості велосипеда - ідея про геометрії та параметри труб - моделювання в спеціалізованій програмі - створення прототипу для тесту - тестування в лабораторії на вібростенді - тестування в реальних умовах - можливі коригування та налагодження - рама готова до серійного виробництва на заводі.

Ідея в нашому випадку - це не просто абстрактна гіпотеза. Перш за все, ідея - це практичні знання (багаторічний райдерський досвід команди розробників, набутий у шосейних гонках, крос-кантрі, даунхілі) і переконання у високій якості результату.

Велосипед складається з рами і ще близько 35 компонентів. Доводиться думати про кожну деталь, перевіряючи її по всім можливими параметрами. Ми постійно спілкуємося з виробниками компонентів, методично відвідуємо заводи з виробництва велосипедів, аналізуємо технології, функціональність деталей і ціну. Якщо нам сподобалася конкретна деталь, ми встановлюємо її на прототип і переходимо до тестування. Випробування ми влаштовуємо як на спеціальних стендах, так і в реальних умовах на наших трасах. Якщо деталь працює як ми хочемо - ми сміливо ставимо її на наш велосипед.

 Коли велосипед повністю готовий, витримавши всі випробування і тести він заслуговує на нагороду нашим фірмовим знаком - Alpine Test.

Купити велосипед в Києві, а також по Україні можна в нашому інтернет-магазині RideBike.com.ua

←  Велорюкзак Велозапчастини та аксесуари BBB  →
Залишити коментар

Поки немає коментарів.