Велошолом купити

Велосипедний шолом  (BBB BHE-26 Taurus) призначений для захисту вашої голови від травм і струсу мозку при падіннях і зіткненнях з різними твердими перешкодами . Сучасні велошоломи виготовляють з спінених матеріалів на зразок щільного пінопласту , покритого гладким пластиком , як правило яскравих кольорів. Наповнювач (піна)  здатен поглинути частину енергії, що виникає при ударі , а пластик сприяє прослизанню шолома по поверхні , захищаючи шию і голову від травм через різке гальмування (адже тіло все ще несе сила інерції) . Отвори в шоломі забезпечують рух повітря всередині шолома , що важливо в літній час.

Топові велошоломи (BBB BYE-05 Icarus) мають більше отворів, та мають меншу вагу. Брендові велошоломи проходять випробування і стандартизацію , перш ніж потрапити у веломагазин . Такі моделі забезпечать вам належну надійність самого шолома і ремінців , і хороший огляд при їзді на велосипеді. Але не варто забувати , що жоден велошолом не здатний захистити вас при зіткненні з рухомої машиною або при падінні з велосипеда на високій швидкості. Не варто забувати про уважність на дорогах.

Вибираємо велосипедний шолом за виробником, дивимося на характеристики велошолому .

У хорошому шоломі важливі - конструкція , система застібки , вага , кількість вентиляційних отворів . А в недорогому , дешевому велошоломі , головне - наскільки якісно приклеєний декоративний зовнішній пластик.
 Шосейні велошоломи (BBB BHE-03 Fenix) - найлегші . Це шоломи з аеродинамічної довгастої формою і великою кількістю отворів , що забезпечує хорошу вентиляцію і легкість. Це те , що потрібно велосипедисту для досягнення великих швидкостей.
 Гірські вело шоломи (BBB BHE-34 Elbrus)  з козирком попереду для захисту від сонця і дощу .
ВМХ - шоломи - закриті  , нагадують каску (BBB BHE-52 Tabletop).
 Даунхільні шоломи (Фулфейс) - це велошоломи з захистом підборіддя .
Дитячі велошоломи, зазвичай яскраві, та розраховані на дітей з розміром S (46-51 cm), M (51-55cm)
Шоломи мають регулювання.
Шолом – це стильно!

←  "Да здравствует Тур-де-Франс" 1962 Велокомпьютер  →
Залишити коментар

Поки немає коментарів.