Огляд Alpine Element Quark 3.0

Огляд Alpine Element Quark 3.0

 Сьогодні ми розглянемо велосипед Alpine Element Quark 3.0. Серія Quark збирається на легких алюмінієвих рамах, заснованих на геометрії та конструкції моделей спортивного сегменту, проте адаптованих для любителів більш спокійного та не екстремального катання. Відмінно підійдуть для любителів, або тих, хто тільки починає вливатися в велосипедний рух. Чисті лінії труб, надійні зварні шви, рульова труба збільшеного діаметру. Для любителів дальніх поїздок спеціально спроектована можливість встановлення багажника. За рахунок грамотно підібраних кутів підсідельної труби і рульової колонки, посадка вийшла не надто розтягнута, що не дуже підходить для спортивних змагань, але зате гарантує комфорт при катанні в спокійному темпі, і мінімізує дискомфорт при тривалому катанні. Широке, комфортне сідло, надійний винос і високе кермо зайвий раз підкреслюють прагнення інженерів компанії створити максимально комфортний байк, який готовий і до більш серйозних навантажень.

 

Трансмісія велосипеда цілком класична. За основу взяті компоненти японської корпорації Shimano з МТВ лінійки початкового рівня. Передній і задній перемикачі, зірки і шифтери. Ззаду сім зірок, спереду традиційний трійник, що дає нам 21 передавальне число - цілком достатньо для того, щоб заїхати в круту гору, або гарненько розігнатися на прямій ділянці. Дуже радує, що на кермі вже встановлені класичні важільні манетки тригерного типу - вони найбільш зручні і безвідмовні. 

 

Колеса зібрані на втулках з гарним захистом від бруду і міцних подвійних ободах з легкого, але жорсткого алюмінієвого сплаву. Дана комбінація дозволяє домогтися легкого ходу і високого ресурсу, у поєднанні з достатньою міцністю. Про «вісімки» можна не турбуватися - такі колеса витримають достатньо серйозні випробування. Широкі накатисті покришки, від іменитого виробника, з помірно розвиненим малюнком протектора вже давно нам знайомі. Вони відмінно котять, і чудово тримають в поворотах, як на вологому, так і на сухому грунті. Рішення фірми встановити на недорогому велосипеді хорошу гуму нам дуже подобається, так як висока якість покришки дозволяє повністю перетворити поведінку велосипеда в кращу сторону.

 Дискові гальма, встановлені на Quark-у - начебто проста і недорога механіка, проте, їх потужності цілком достатньо щоб повністю контролювати велосипед на крутому спуску, і не турбуватися за якість роботи у вологих і брудних умовах. 

  

Амортизаційна вилка має просту і надійну конструкцію. Еластомерний демпфер непогано пом'якшує відскок. Тепер міські бордюри і лісові коріння більше не будуть перешкодою на Вашому шляху.

За результатами даного огляду, і детального аналізу навісного обладнання та компонентів велосипеда, можна з упевненістю заявляти, що Quark 3.0 є мабуть найкращим вибором за свою ціну для аматорів не екстремального катання, що вимагають максимальну надійність за мінімальну ціну. Велосипеди Element впевнено завойовують популярність за рахунок своєї високої якості, і стриманою цінової політики. 

←  Велозапчастини та аксесуари BBB Огляд Alpine Element Electron 5.0  →
Залишити коментар

Поки немає коментарів.