Огляд Alpine Element Electron 5.0

Огляд Alpine Element Electron 5.0

Часто, і це ні для кого не таємниця, багато виробників під жіночими моделями пропонують звичайні серійні велосипеди, тільки зі скошеною верхньою трубою рами. У випадку з серією Electron, від компанії Alpine Element все зовсім по-іншому. Рами велосипедів спеціально спроектовані з урахуванням жіночої анатомії. Спеціальний алюмінієвий сплав, застосовуваний при виробництві рам, дозволяє домогтися низької ваги велосипеда, без втрати його міцності. Більш низька каретка, ніж на чоловічих моделях, забезпечує компактність рами, і хорошу стабільність. Високий кут підсідельної труби, в поєднанні з акуратним виносом, дозволяє комфортно сидіти при їзді і не тягнутися до керма. Саме кермо теж виконане в більш компактному варіанті, і в поєднанні з м'якими гріпсами виключає неприємні відчуття в долонях і зоні плечей. Завершує картину м'яке комфортне сідло, виготовлене з урахуванням жіночої фізіології, більш широке ніж чоловічі моделі. 

  

Але на цьому відмінності між чоловічими і жіночими моделями не закінчуються. Амортизаційна вилка, від одного з найбільших світових виробників, має досить великий хід для комфорту і безпеки, а також більш м'яку пружину, розраховану під невелику вагу велосипедистки. Регулювання вилки дозволяє налаштувати жорсткість більш точно для будь-якого стилю катання. З нею прекрасні дами зможуть забути про дискомфорт при їзді по заміських грунтових дорогах.

 При першому ж погляді на навісне обладнання, стає ясно, що хлопці з Alpine Element дуже тепло та дбайливо відносяться до жіночої статі. Інакше як пояснити наявність на недорогому велосипеді перемикача з верхньої туристичної групи Shimano Alivio, знаменитого своєю стабільною роботою в найважчих умовах. Так само дуже радують встановлені на кермі важільні манетки - вони реально дуже зручні, і дозволяють проводити перемикання передач легко, і без зайвих зусиль. Решта устаткування від знаменитої японської корпорації Shimano зайвий раз підкреслює ретельність підбору компонентів при виробництві цього велосипеда. 

   

 Той факт, що дівчата набагато легше чоловіків, не дає підстави для економії на міцності коліс. Колеса на Electron-і зібрані на тих же втулках і подвійних ободах, що і чоловічі моделі. Це начисто змітає всі сумніви і переживання з приводу їх їх жорсткості і надійності. Можна сміливо ганяти по бездоріжжю без побоювання поставити «вісімку» на колесо. Ну а покришки Kenda шириною 2.1 вже давно себе зарекомендували з хорошого боку - відмінно тримають на бездоріжжі, і непогано катять по асфальту. Мабуть, це найкращий вибір для універсального застосування.

 Гальма дискові від Shimano. Про їх надійність та безвідмовності в найсуворіших умовах вже ходять легенди, а висока потужність не змушує витрачати масу зусиль для уповільнення велосипеду. Гальмування відбувається м'яко і передбачувано в будь-яку погоду.

  Огляд Alpine Element Electron 5.0 наочно демонструє, що молода компанія Alpine Element впевнено займає домінуючі позиції в сегменті жіночих велосипедів, і з кожним сезоном зміцнює свої позиції. 

←  Огляд Alpine Element Quark 3.0 Дитячий велосипед  →
Залишити коментар

Поки немає коментарів.