Miche ...пристрасть, яка зростає!

Miche ... з 1919 року, пристрасть, яка зростає.

Минуло приблизно 90 років з того часу, коли Фердінандо Michelin почав виробляти велосипеди та компоненти з власною концепцією дизайну, син якого зараз є президентом компанії і поступово передає управління в руки племінника Луїджі. Багатий досвід та знання роблять Miche однією з провідних світових компаній виробників спеціальних компонентів для велосипедів (шосейний, трековий і гірський велосипед),що розробляються і виготовляються виключно в Італії.

Виготовляти в Італії, для Miche, вибір мотивований постійним прагненням до абсолютної якості. Для створення своєї продукції,  Miche, використовує найбільш інноваційні технології, виробничі процеси і кращі матеріали: карбон, легкі сплави і композитні матеріали.

Виробництво всього спектру продукції Miche , виконується на заводі San Vendemiano (Тревізо - Італія), техніки і робітники якого працюють з високим професіоналізмом, а головне - з любов'ю та пристрастю до велосипеду та їзди на ньому, саме тому кожен компонент створюється з вишуканістю.

Для перевірки функціональності та якості компонентів залучаються як технічні лабораторії, так і професійні команди національних та міжнародних змагань, саме тому на етикетках виробів Miche є позначка "90 років абсолютної якості".

Деякі компоненти компанії Miche, а саме - трекові втулки, трекові ланцюги, шатуни та каретки, ви можете знайти в інтернет-магазині RideBike.com.uahttp://ridebike.com.ua/catalog/fixie

 

 Miche ... с 1919 года, страсть, которая растет.

Прошло примерно 90 лет с того времени, когда Фердинандо Michelin начал производить велосипеды и компоненты с собственной концепцией дизайна, сын которого сейчас является президентом компании и постепенно передает управление в руки племянника Луиджи. Богатый опыт и знания делают Miche одной из ведущих мировых компаний производителей специальных компонентов для велосипедов (шоссейный, трековый и горный велосипед), разрабатываемых и изготавливаются исключительно в Италии.

Изготавливать в Италии, для Miche, выбор мотивирован постоянным стремлением к абсолютному качеству. Для создания продукции, Miche, использует самые инновационные технологии, производственные процессы и лучшие материалы: карбон, легкие сплавы и композитные материалы.

Производство всего спектра продукции Miche, выполняется на заводе San Vendemiano (Тревизо - Италия), техники и рабочие которого работают с высоким профессионализмом, а главное - с любовью и страстью к велосипеду и езды на нем, поэтому каждый компонент создается с изысканностью.

Для проверки функциональности и качества компонентов привлекаются как технические лаборатории, так и профессиональные команды национальных и международных соревнований, поэтому на этикетках изделий Miche метка "90 лет абсолютного качества".

Некоторые компоненты компании Miche, а именно - трековые втулки, трековые цепи, шатуны и каретки, вы можете найти в интернет-магазине RideBike.com.ua - http://ridebike.com.ua/catalog/fixie

←  All-Mountain байк Focus SAM на 27,5 колесах Випробування якості велосипедів Focus  →
Залишити коментар

Поки немає коментарів.