Карбонові рами та вилки

На карбонових велосипедах Focus здобувалося багато перемог, ряд моделей визнавалися кращими байками року, десятки команд від любительських до професійних про-тур ганяють та перемагають на велосипедах Focus.


Навряд певний один бренд велосипедів можна назвати №1 у світі, у всіх є плюси та мінуси, команда конструкторів Focus постійно працює над якістю та технологічними особливостями моделей велосипедів. Вони роблять успіхи як у виготовленні карбонових рам для хардтейлів та двохпідвісів (деякі розробки яких використовують передові світові бренди), так і в напрямку шосейних велосипедів, що особливо радують своєю якістю. 


В інтернет-магазині Ride Bike ви можете знайти ряд топових шосейних карбонових рам та величезний вибір карбонових вилок Focus, які порадують вас своєю якістю та ціною!


Карбонові шосейні фреймсети Focus випробувані бійцями Ride Bike на жорстких дорогах міста і дальніх міжміських дистанціях!

Карбонові рами в нашому магазині можна подивитися тут - http://ridebike.com.ua/catalog/rami

Великий вибір карбонових вилок - http://ridebike.com.ua/catalog/karbonovi-shosejni

Також, ми можемо зібрати якісний шосейний велосипед для Вас під замовлення у будь-якій комплектації та ціновій категорії!

←  Циклокросовий велосипед Focus Mares 3.0 Велорюкзак  →
Залишити коментар

Поки немає коментарів.