Tannus

Tannus Tire - Корейська компанія, що виробляє велошини (велопокришки), щоб дбати про безпеку і комфорт велосипедистів, яким залишається тільки насолоджуватися рухом, і не переживати за незручності, пов'язані з пошкодженням шин.

Передові технології в полімерних матеріалах гарантують використання шин з 100% захистом від пошкоджень і забезпечують комфорт, управління і легкість, а так само безпеку і довговічність. Виконані в яскравих кольорах і використання найсучасніших матеріалів, дозволить так само виділити ваш велосипед в нудному одноманітному середовищі.

Tannus представляють шини для найвишуканіших велолюбителів:
Універсальні - шини для всіх типів доріг
Дорожні - шини для шосейних тренувань і міських поїздок
Міні-Вело - шини для складних і міні велосипедів
Гібрид - шини для Сustom велосипедів: чопери, круїзери і ebikes
Шини Таннус це не тільки 100% гарантія і захист від проколів і спущених коліс, а й безпечне і комфортне переміщення в міській суєті або в заміській подорожі.
Назавжди забудьте про насос, ремкомплект і запасні камери!

Ви можете придбати покришки Tannus у веломагазині Ride Bike, вулиця Бальзака,4! Наш досвідчений веломеханік допоможе їх правильно встановити у веломайстерні Ride Bike!У порiвняннi немає товарiв

У обраному немає товарiв

Каталог товарiв

Статтi

Вiдео

Author BBB Continental CST Daytona Dorozhnik Felt Focus Fort Fulcrum Gartex Giyo Holmenkol Infini Kenda KHS KLS KMC Kona Linseal Mascotte OnGuard Panaracer RavX Schwalbe Shimano Spelli Streetster Tacx Tannus Tern Velo Wellgo Нanseline

Статтi