Giyo

Пропонуємо Вашій увазі велонасос Giyo, надійні велонасоси, що виготовляються у Тайвані. Велонасос незамінний інструмент для обслуговування велосипедів у будинку, в майстерні або в подорожі. Зручні підлогові або мінінасоси Giyo відмінно підійдуть для швидкої і максимально ефективної підкачки коліс вашого велосипеду. Міцний і довговічний інструмент, виготовлений з високоякісних матеріалів, зручний і простий в роботі. 

Якщо ви хочете купити велонасос Giyo, ви зробили правильний вибір! Насоси цього бренду відрізняються відмінним співвідношенням ціна-якість. Компанія Джио спеціалізується на виробництві висококласних велосипедних насосів і по праву вважається світовим лідером на ринку цих товарів. 

Насоси Giyo розробляються і випускаються на кращих потужностях Тайвані з 1997 року. Продукція компанії широко поширена по всьому світу і насоси Джио купуються професіоналами та аматорами велоспорту. Висока конкурентно здатність, широкий вибір різних моделей, якість і доступна ціна, застосування інноваційних технологій і матеріалів, надійність, зручність у використанні та довговічність робить насоси Giyo не просто конкурентоспроможними, а кращими на ринку. 

Компанія щорічно випускає більше 300 тисяч насосів на власному заводі під брендом Giyo, на її заводах виробляються також близько 90% всіх світових насосів, які замовляють інші бренди. 

Насоси Джио відмінно поєднують в собі високу якість, надійність, стильний дизайн, високий ККД і демократичну ціну. Ви можете купити велосипедний насос Giyo у веломагазині Ride Bike за адресою вул.Бальзака, 4, або у нашому інтернет-магазині ridebike.com.ua У порiвняннi немає товарiв

У обраному немає товарiв

Каталог товарiв

Статтi

Вiдео

Author BBB Continental CST Daytona Dorozhnik Felt Focus Fort Fulcrum Gartex Giyo Holmenkol Infini Kenda KHS KLS KMC Kona Linseal Mascotte OnGuard Panaracer RavX Schwalbe Shimano Spelli Streetster Tacx Tannus Tern Velo Wellgo Нanseline

Статтi